Carrefour d’Affaires et de Technologies

Společnost Lady Sol® představila na veletrhu v Tunisu mobilní solární systém

V Praze, 25. listopadu 2014

 

Český výrobce Lady Sol® představil na veletrhu francouzsky mluvících zemí a afrického kontinentu nový solární zdroj elektrické energie Lady Sol® RANGER mini.

 

Už šestý ročník tuniského veletrhu CAT (Carrefour d’Affaires et de Technologies) pořádala od 16. do 18. října Agentura pro podporu průmyslu a inovace (Agency for the Promotion of Industry and Innovation).

Na svém domácím veletrhu Tunisané mimo jiné projevili zájem o spolupráci v oblasti obnovitelných zdrojů energie a také o dodávky nových technologií a výrobků v oblasti energetiky z České republiky.

A právě v oboru obnovitelných zdrojů energie a životního prostředí byla na veletrhu představena i česká společnost Lady Sol®, zastoupena Ing. Etiennem Samourou, MBA.  Společnost Lady Sol® představila svůj nový model solárního zdroje určeného do extrémních klimatických podmínek Lady Sol® RANGER mini.

 

„Účastníci setkání byli seznámeni s kvalitami našeho nového solárního zdroje. Měli možnost si přístroj prohlédnout přímo na místě, vyzkoušet si jeho funkčnost a ověřit si jeho výhody,“ uvedl Ing. Etienne Samoura, MBA, zástupce společnosti Lady Sol® pro francouzsky hovořící země (vpravo s brýlemi).

 

 

Business and Technology Exchange

 

Veletrh CAT (Carrefour d’Affaires et de Technologies)

Veletrh CAT probíhá jednou za dva roky v hlavním kongresovém centru v Tunisu – v Parc des Expositions du Kram a je zaměřen na tyto sektory: Obnovitelné zdroje energie, elektronika, potravinářství, zdraví, informační a komunikační technologie, technické plasty.

Pro více informací o řadě solárních zdrojů elektrické energie určených do extrémních klimatických podmínek Lady Sol® RANGER nás kontaktujte, navštivte naše produktové stránky, nebo si prohlédněte katalogové listy, které jsou k dispozici
ke stažení >

 

Translate »