Lady Sol® micro 10

Malá kompaktní solární elektrárna pro výletní turistiku určena do mírného podnebného pásma.

 

Znáte ten pocit, když Vám na mobilu, notebooku či tabletu zbývá posledních pár procent energie, než se displej přístroje setmí. A i když máte s sebou nabíječku, poblíž není zrovna žádná zásuvka.

Řešením pro takové situace je praktická malá přenosná solární nabíječka Lady Sol® micro 10.

 

Lady Sol® vyvinul velmi lehký přenosný solární zdroj s označením micro 10. Zdroj se zabudovaným solárním panelem váží pouhé 4 kilogramy. A aby se Vám s ním lépe cestovalo, je vybaven praktickým popruhem přes rameno. Solární zdroj energie s velikostí kabelky nijak neomezí Vaše cestování. Naopak.

I díky svým kompaktním rozměrům – měří jen 29 centimetrů po obou stranách a jeho tloušťka je pouhých 80 milimetrů – se stane dobrým společníkem na čundry a výlety do míst bez elektřiny. S jeho pomocí udržíte při životě mobil či laptop, nebo třeba lampičku.

Ke zdroji Lady Sol® micro 10 je možné připojovat všechny spotřebiče a adaptéry konstruované pro připojení do automobilové zásuvky zapalovače do spotřeby 60 W.

Využijete jej například pro LED osvětlení, mobilní telefony, tablety a notebooky, radiopřijímače, GPS navigace a další zařízení, která na výlety cestují s Vámi.

lady_sol_micro_10

Lady Sol® micro 10 je vhodný pro pro turistiku a kempování nejen v Česku, ale v celém mírném podnebním pásmu a mimo tropy všude na světě.

Při 60 wattovém odběru udrží provoz takového zařízení, například notebooku, na půl hodiny. Při jednowattovém zatížení však dokáže zdroj Lady Sol® micro 10 s integrovaným akumulátorem 12 V zajistit energii na celé dva dny. Solární panel, umístěný na zadní straně zařízení, přitom průběžně akumulátor dobíjí.

Má integrované vlastní LED svítidlo na desítky hodin provozu s vlastním vypínačem.

 

→ Katalogový list Lady Sol® micro 10 ke stažení

→ Technické parametry Lady Sol® micro 10 ke stažení

 

lady_sol_micro_20_colourmix

 

Lady Sol® micro 10 můžete vybírat i podle své oblíbené barvy – je dodáván v různých barevných variantách podle přání zákazníka.

O kvalitě zařízení pak svědčí nadstandartní tříletá záruční lhůta.

 

 

Proč by měl solární zdroj Lady Sol® micro 20 cestovat s vámi?

  • Energii vyrábíte tiše bez burácení motorů a zápachu spalin a kanystrů.
  • Solární zdroj je konstruovaný a koncipovaný pro maximální efektivitu v mírném podnebí.
  • Možnost výroby solárního zdroje přímo na míru.
  • Máte energii kdykoli a kdekoli.
  • Váš mobilní telefon, iPod, notebook, PDA, fotoaparát, navigace, kempingové lampy a jiné potřebnosti nikdy nejsou „bez šťávy“, když umíte s elektřinou hospodařit.
  • Jedno kam, se solárními zdroji Lady Sol® se vždy vydáváte ekologickou cestou, využíváte obnovitelný zdroj energie a nepodílíte se na znečištění okolí.

_

Energie tam, kde ji potřebujete.
Lady Sol®

_

_

Translate »