Lady Sol® solární zdroje série RANGER

Společnost Lady Sol® rozšiřuje nabídku o nové typy mobilních solárních zdrojů

 

ladysol_ranger_ilus

 

Společnost Lady Sol® rozšířila svou řadu solárních zdrojů Lady Sol® RANGER, určených do extrémních klimatických podmínek, o dva nové modely Lady Sol® mini a Lady Sol® micro.

 

Inspiraci pro vyvinutí ještě lehčích, přenosných a adaptivních terénních solárních zdrojů, získala společnost Lady Sol® od zástupce humanitární organizace Člověk v tísni Jana Nováka. Ten již přenosné solární zdroje Lady Sol® RANGER využívá a testuje v rámci humanitární mise v Jižním Súdánu, kde jsou požadavky na technické parametry přístroje extrémně vysoké.

Mobilní solární systémy Lady Sol® RANGER jsou velmi výkonné a odolné, konstruované tak, aby snesly nárazy při pádu, ponoření do vody, mráz i horko, pouštní sucho i tropická vlhka. Mají navíc sníženou hmotnost a možnost navýšení výkonnosti nebo doplnění o externí akumulátory dle potřeby.

Lady Sol® mini a Lady Sol® micro jsou dodávány se skládacím solárním panelem, který ušetří další místo v cestovním batohu.

Pro více informací o řadě solárních zdrojů elektrické energie určených do extrémních klimatických podmínek Lady Sol® RANGER nás kontaktujte, navštivte naše produktové stránky, nebo si prohlédněte katalogové listy, které jsou k dispozici ke stažení.

Prezentace Lady Sol RANGER® ke stažení >
Prezentace Lady Sol RANGER® mini ke stažení >

Translate »